Správy

CARMAN HAAS Laser Technology sa zúčastňuje čínskeho medzinárodného veľtrhu batérií

China International Battery Fair (CIBF) je medzinárodné stretnutie a najväčšia výstavná aktivita v batériovom priemysle, ktorú sponzoruje China Industrial Association of Power Sources.CIBF je prvá výstava značky, ktorá je registrovaná ochranná známka dňa 28. januára 1999 a je chránená SAIC.Exponáty pokrývali batérie, materiálové vybavenie a viaceré systémové riešenia.

15. čínsky medzinárodný veľtrh batérií sa bude konať od 16. do 18. mája 2023 v Shenzhen World Exhibition & Convention Center.

China International Battery Industry Cooperation Summit (CIBICS) so zameraním na možnosti rozvoja čínskeho batériového priemyslu v Európe, so zameraním na nové nariadenia o emisiách uhlíka, budovanie efektívnej platformy dialógu medzi Čínou a EÚ, na ktorej sa aktívne podieľajú čínske a európske podniky, Na konferenciu za dva dni prilákalo 300 hostí.

2021展会现场

Naša spoločnosť, Carman Haas Laser Technology, s hrdosťou oznamuje, že budeme vystavovať na nadchádzajúcom čínskom medzinárodnom veľtrhu batérií (CIBF) v máji.Ako jedno z najdôležitejších podujatí v priemysle batérií sme radi, že sa môžeme zúčastniť tohto podujatia a predstaviť naše najnovšie riešenia laserovej technológie.

 

Pozývame vás na návštevu nášho stánku na 6GT225 počas výstavy.Náš tím odborníkov je pripravený odpovedať na akékoľvek otázky a diskutovať o tom, ako môžu naše produkty pomôcť splniť vaše obchodné potreby.

 

V Carman Haas Laser Technology sa špecializujeme na poskytovanie pokročilých riešení laserových technológií pre širokú škálu priemyselných odvetví, vrátane výroby batérií.Naše produkty sú navrhnuté s vynikajúcou kvalitou a bezkonkurenčnou spoľahlivosťou, čo zaisťuje, že spĺňajú najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

2021展会展品

 

Okrem špičkových riešení laserovej technológie poskytujeme aj vynikajúci zákaznícky servis, podporu a školenia.Náš tím odborníkov zabezpečí, že budete plne vyškolení a vedení pri používaní našich produktov, čím sa zabezpečí maximálna účinnosť a produktivita.

Návštevou nášho stánku na čínskom medzinárodnom veľtrhu batérií (CIBF) budete mať jedinečnú príležitosť plne preskúmať naše produkty a služby.Budete mať tiež príležitosť priamo komunikovať s naším tímom odborníkov a prediskutovať vaše špecifické obchodné potreby.

Nakoniec vás vítame na čínskom medzinárodnom veľtrhu batérií (CIBF) a navštívte náš stánok 6GT225.Môžete sa spoľahnúť na laserovú technológiu Carman Haas pre najlepšie riešenia laserovej technológie vo svojej triede a bezkonkurenčné služby zákazníkom.Vidíme sa neskôr!

Miesto konania: Messe München
Termíny: 27. – 30. júna 2023

 

OTVÁRACIE HODINY Vystavovatelia Návštevníci Tlačové centrum
Utorok štvrtok 7:30 – 19:00 09:00 – 17:00 8:30 – 17:30
piatok 7:30 – 17:00 09:00 – 16:00 8:30 – 16:30
CIBF 2023

Čas odoslania: 26. apríla 2023