Správy

Laserová technológia CARMAN HAAS predstaví inovácie na Photon Laser World

LASER World of PHOTONICS, popredný svetový veľtrh s kongresom pre fotonické komponenty, systémy a aplikácie, stanovuje štandardy od roku 1973 – čo do veľkosti, rozmanitosti a relevantnosti.A to s prvotriednym portfóliom.Toto je jediné miesto, ktoré ponúka kombináciu výskumu, technológie a aplikácií.

LASER World of PHOTONICS je jednou z najväčších výstav optiky, laserov a optoelektroniky na svete, ktorá sa každoročne koná v nemeckom Mníchove.Na výstave sa zišlo viac ako 1 300 vystavovateľov a 33 000 odborných návštevníkov z celého sveta.Výstava zobrazuje najmä rôzne typy laserových zariadení, technológiu laserového spracovania, optoelektronické komponenty, vysokovýkonné optické vlákna a optické a laserové technológie používané v medicínskych, komunikačných, výrobných a iných oblastiach.Okrem toho má výstava aj sériu konferencií, fór a workshopov na podporu výmen a spolupráce medzi odvetviami.LASER World of PHOTONICS poskytuje dôležitú platformu pre rozvoj optiky a laserového priemyslu.

展会图-2

 S potešením oznamujeme, že CARMAN HAAS Laser Technology sa zúčastní Laser World of Photonics, ktorý sa bude konať v Mníchove v Nemecku od 27. do 30. júna.Naša spoločnosť, známa svojou špičkovou laserovou technológiou, predstaví svoje najnovšie produkty v stánku 157 v hale B3.

展会广告图

LASER World of PHOTONICS je jedným z popredných svetových veľtrhov pre laserový a fotonický priemysel.Ako základná platforma pre inovatívne spoločnosti, ako je CARMAN HAAS, poskytuje skvelú príležitosť nadviazať kontakt s inými lídrami v odvetví a predviesť naše najnovšie technológie.

V našom stánku budú môcť návštevníci z prvej ruky vidieť výkonné aplikácie našej laserovej technológie v rôznych priemyselných odvetviach vrátane elektroniky, medicíny a automobilového priemyslu.Náš tím odborníkov bude pripravený vysvetliť technické špecifikácie našich produktov a odpovedať na všetky otázky, ktoré môžu mať návštevníci.

展会图

Tím CARMAN HAAS Laser Technology pozostáva z vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sa venujú vývoju vysokokvalitných laserových technológií.Zaviazali sme sa napredovať v laserovom priemysle prostredníctvom neustálych inovácií, čoho dôkazom je naša účasť na Photonics Laser World.

Okrem predstavenia našich produktov využijeme aj príležitosť preskúmať potenciálnu spoluprácu s inými lídrami v tomto odvetví.Veríme, že spolupráca a partnerstvo sú kľúčom k úspechu a sme dychtiví objavovať nové príležitosti s podobne zmýšľajúcimi spoločnosťami.

Na záver by sme vás chceli všetkých srdečne pozvať na návštevu nášho stánku v Laser World.Náš tím bude pripravený predviesť našu najnovšiu laserovú technológiu a odpovedať na všetky vaše otázky.Tešíme sa na stretnutie s Vami na podujatí.

之前展会现场图-1

OTVÁRACIE HODINY

LASER World of PHOTONICS sa teší na privítanie zainteresovaných jednotlivcov, zástupcov odbornej tlače a kľúčových hráčov v tomto odvetví v roku 2023!Popredný svetový veľtrh fotoniky sa bude konať v Mníchove od 27. do 30. júna 2023.

 

Miesto konania: Messe München
Termíny: 27. – 30. júna 2023

 

OTVÁRACIE HODINY Vystavovatelia Návštevníci Tlačové centrum
Utorok štvrtok 7:30 – 19:00 09:00 – 17:00 8:30 – 17:30
piatok 7:30 – 17:00 09:00 – 16:00 8:30 – 16:30

 


Čas odoslania: 26. apríla 2023